testtesttest

Produkty

Plastové okná a dvere:

    KÖMMERLING

    KÖMMERLING 88plus je nová generácia profilov s optimálnou stavebnou hĺbkou 88 mm, moderným dizajnom a perfektnými proporciami profilov. Vysoká tepelná izolácia stredového termo-tesnenia v systéme so šiestimi komorami profilu. Tri roviny tesnenia sú dodržané vo všetkých oblastiach (krídlový aj rámový falc, funkčná špára) a poskytujú lepšiu ochranu proti dažďu a tlaku vetra. Spektrum zasklenia je v rozsahu 24 až 52 mm. Nový systém spĺňa už v štandardnej verzii požiadavky na nízkoenergetické domy. Systém KÖMMERLING 88plus je tiež k dispozícii s hliníkovým opláštením, ako aj AluFusion systém a tiež pasívnej variante. Hodnota Uf = 1,0 až ≤ 0,8 W /m² K podľa prevedenia. To súčasne umožňuje vysoký stupeň voľnosti v dizajne – vo forme a vo farbách s rôznymi povrchovými úpravami, ako sú fóliovanie v dekorech dreva alebo tiež ako lakované povrchy v hliníku. Celková konštrukcia nového systému KÖMMERLING 88plus je navrhnutá inteligentne s dôrazom na mimoriadne hodnoty tepelnej a zvukovej izolácie, bezpečnosť a hospodárnosť.    KÖMMERLING EuroFutur Classic, EuroFutur Elegance – okenný systém pre vysoké nároky na funkčnosť a design. EuroFutur Classic predstavuje viackomorový systém so stavebnou hĺbkou 70 mm pre výrobu plastových okien. Technickým znakom je inovatívna oceľová výztuha, chránená priemyslovým vzorom, s velmi dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. EuroFutur Classic je k dispozícii v dvoch variantách:

    Variant so štandardným krídlom se vyznačuje zvlášť priamočiarym dizajnom, ktorý sa neriadi len krátkodobými trendami a dokonale sa tak hodí ku všetkým štýlom fasády tiež pri starých stavbách. Hodnota tepelnej izolácie Uf = 1,3 W(m2K) umožňuje dosiahnuť štandardy nízkoenergetických domov už v spojení s cenovo výhodnými dvojsklami.

    Variant s vystupujúcim krídlom svojim výrazným dizajnom a širokou obvodovou fazetou úplne zodpovedá modernému vnímaniu štýlu. Vďaka svojim prídavným izolačným komorám ponúka tento variant naviac ešte vyššiu tepelnú izoláciu Uf = 1,2 W(m2K). Vďaka svojim mnohým profilom rámu, krídiel, priečnikov a stĺpovým profilom ponúka tento systém takmer neobmedzené možnosti konštrukcií a tvarov. Vysokým požiadavkám zodpovedá tiež v oblasti zvukovej izolácie a ochrany proti vlámaniu. Už pri používaní štandardných skiel je hluk znížený na 1/10. Kovanie, montované v systému profilov a pevne zošrubovaná s oceľovou výztuhou, zaisťujú vysokú základnú bezpečnosť. Okna tried odolnosti WK1 a WK2 sú tiež možné vyrobiť. Ako príkladný platí tento systém tiež s ohľadom na ekológiu: Ako celosvetovo prvý významný výrobca používa značka KÖMMERLING k výrobe profilov vedľa recyklovaných materiálov v čerstvom okennom plaste výhradne bezolovnaté PVC se „zelenými“ stabilizátory na bázi vápniku/zinku.

    EuroFutur Elegance – viackomorový systém so stavebnou hĺbkou 70 mm – definuje novú estetiku plastových okien. Svojimi elegantnými zaobleniami rámov a krídiel vyžaruje EuroFutur Elegance silnú osobitosť a upútava na sebe pozornosť. Aj „nudné“ fasády dokáže tento systém opticky zhodnotiť a nechať zažiariť v novom lesku.

    TROCAL

    Dokonalý systém pre plastové okná súčasnosti, kde je zachovaná konštrukcia stredového tesnenia v ráme spolu s unikátnou patentovanou vnútornou konštrukciou komôr profilov z osvedčeného profilového systému Trocal InnoNova.

Pokiaľ hľadáte špičkový systém pre okná s vynikajúcimi tepelno technickými vlastnosťami, práve ste ho našli. TROCAL 88+ splní Vaše vysoké požiadavky na okná a dvere. Zaručuje vysokú životnosť výrobkov pri zachovaní ich plnej funkčnosti. Systém TROCAL 88+ má prevedenie krídla vo variante Classic a Elegance a možno ho dodať v niekoľkých farebných riešeniach ako dekor dreva DecoStyle, štandardné hliníkové opláštenie AluClip, AluFusion, unikátny kompletne šesťkomorový systém spojenia hliníkového opláštenia a plastového okna.


Vlastnosti: elegantný design, zlepšená tepelná izolácia, špeciálna montážna komora v ráme, vysoká odolnosť proti zatekaniu a infiltrácii a proti povrchovej kondenzácii, vysoká odolnosť proti vlámaniu, znamenitá ochrana proti hluku, významný statický potenciál pri „zoštíhlení“ konštrukcie a pohľadovej šírky, možnosť mechanického či elektronického systému trvalého vetrania, skvelá tepelná izolácia plne vystužených rámov a krídiel (Uf = 1.0 W/m2K), možnosť použitia profilov pri výrobe okien na pasívne domy, štandardne naextrudované tesnenia v šedej farbe, profily TROCAL 88+ stabilizované ekologickými prísadami greenline.

    TROCAL InnoNova 70 je moderný päťkomorový systém s elegantným vzhľadom, výbornými vlastnosťami a jednoduchou údržbou. Prevedenie krídla vo variantoch Classic a Elegance. Na nerozoznanie od drevených! Fólie s dekorom dreva DecoStyle dajú Vašim oknám vzhľad prírodného materiálu. Možné varianty aj s hliníkovým klipom v neobmedzenej šírke farieb – AluClip a AluFusion.

Vlastnosti: kompletne päťkomorový systém, vysoká odolnosť proti zatekaniu a infiltrácii, vysoká odolnosť proti povrchovej kondenzácii, znamenitá ochrana proti hluku, vysoká odolnosť proti vlámaniu, skvelá tepelná izolácia plne vystužených rámov a krídiel (Uf = 1.3 W/m2K), výrazný statický potenciál pri zoštíhlení konštrukcie a pohľadovej šírky, štandardne naextrudované tesnenia v šedej farbe, možnosť mechanického či elektronického systému trvalého privetrávania, stabilizované ekologickými prísadami greenline, plne recyklovateľné
  
KBE

          Značka KBE uviedla na trh nový typ profilového okenného systému pod označením KBE System 70mm SELECT. Nový produkt sa od predchádzajúcich na prvý pohľad odlišuje svojim dizajnom, ktorý sa vyznačuje štýlovo harmonicky zaoblenými líniami. Neoddeliteľnou súčasťou nového dizajnu je tiež široká ponuka farebného prevedenia. Vlastnosti : atraktívny zaoblený dizajn, 5-komorová technológia, rôzne dekory a farebné varianty, zdokonalená tepelná izolácia vďaka 70 mm stavebnej hĺbke, viac bezpečnosti pri 13mm osi pre kovanie, výborná statika, tesnenia v čiernom alebo šedom prevedení, dodatočná tepelná a zvuková izolácia a zvýšenie bezpečnosti vďaka hlbšej drážke pre sklo


Príslušenstvo :

    Vonkajšie parapety - vyrobené z Al plechu alebo poplastovaného plechu o šírke 90, 120, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 400mm, farba biela, tmavohnedá, imitácia dreva

    Vnútorné parapety - vyrobené z PVC potiahnuté fóliou o šírke 100, 150, 170, 200, 250, 300, 400, 500, 600mm, farba biela, mramor, zlatý dub, mahagon, buk, grani, mramor zelený

    Tieniaca technika - horizontálne žalúzie, rímske roletky, vertikálne žalúzie, vertikálne strapce, siete proti hmyzu 

Systém Vodostop :

Hlavnou funkciou systému Vodostop je ochrana nehnuteľnosti pred vytopením v dôsledku havárie na vodovodnom rozvode. Pre tieto účely Vodostop využíva sledovanie okamžitého prietoku a sledovanie objemu vody odobratej bez prerušenia. Akonáhle jeden z uka­zovateľov prekročí užívateľom nastavený limit, Vodostop automaticky uzavrie ventil na prívode vody a zabráni tak vzniku ďalších škôd, ktoré by pritekajúca voda spôsobila.

test

27.04.2013
legenda.jpg [33.77 KB]